Sofia VergaraBody Mist

Popis

dusný

magnetický

orientálne

Sofia od Sofia Vergara je vášnivo skonštruovaná vôňa inšpirovaná neprekonanou krásou, šarmom a nezabudnuteľným magnetizmom v Sofii. Vynikajúca vôňa sa otvára šumivým kokteilom z cassis pukov, šťavnatých čiernych bobúľ a šťavnatým slivkovým nektárom, ktorý evokuje hravú energiu Sofie. Srdcom je zmyselná kvetinová zmes v hlavnej úlohe kolumbijskej ruže v kombinácii s lákavým fialovým fialovým a kolumbijským orchestrom Luna Musica, ktorý vytvára záhadnú a exotickú auru. Keď sa vôňa rozpadne, sú zemité lesy zmäknuté závislosťou od opečeného prailínu, vanilky Absolute a krémového santalového dreva, čím sa dosiahne dlhotrvajúci a nezabudnuteľný povrch. Poznámky zahŕňajú: Blackberry, šumivé púčiky Cassis, slivka, fialová fialová, kolumbijská ruža, kolumbijská orchidea, zemité lesy, vanilka, santalové drevo.

Vyrobené v Spojených štátoch

Prísady

Alkohol denat, voda (Aqua), vôňa (Parfum), etylhexylmetoxycinamát, butylmetoxydibenzoylmetán, etylhexylsalicylát, BHT, limonén, hydroxycitronellal, citronellol, Coumarin, linalool, Geraniol, citral, benzylbenzoát, žltá 5, CI 33, červená, žltá (CI 17200), modrá 1 (CI 42090)

Varovanie

Horľavá kvapalina a pary. Chráňte pred teplom, iskrami, otvoreným ohňom a horúcimi povrchmi. Nefajčiť. Vyvarujte sa postriekaniu očí.